Raspored grupa za lekarski pregled ŠO Ćirilo i Metodije

Raspored grupa za lekarski pregled ŠO Ćirilo i Metodije

Lekarski pregled za školu odbojke Ćirilo i Metodije, koji organizujemo u nedelju 27.3.2022. u Građevinskoj tehničkoj školi (Hajduk Stankova 2) od 15 sati, će biti po sledećem rasporedu grupa:

1. Grupa u 15:00
Spaskov Darija
Marković Katarina
Pelević Lena
Savić Vuk
Naumovski Tamara
Jertec Miona
Nikodijević Kalina
Kozjak Dunja
Sekulić Lena
Marinković Natalija
Konstantinović Tara
Zarić Lazar
Bošnjaković Vera
Stojiljković Nađa

2. Grupa u 15:30
Legen Mija
Legen Aleksa
Šerović Lucija
Anđelković Vidak
Guranović Ognjen
Novaković Nina
Mijajlović Maša
Bajić Elena
Rajlić Irina
Milošević Nađa
Milošević Ognjen
Mijatović Vukan
Ilić Pavle
Perić Nina

3. Grupa u 16:00
Perić Anja
Mitrović Sara
Zeljić Jana
Tokatli Talija
Milovanović Teodora
Ćosić Dunja
Đurđanović Nađa
Milošević Olga
Vesković Daria
Ivanović Aleksandar
Ljubojević Teodora
Došlić Lazar
Došlić Elena

4. Grupa u 16:30
Pleša Aurora
Mikić Mateja
Stevanović Vida
Tamindžija Tijana
Savić Maša
Maunić Ana
Vuković Mateja
Bataković Andrea
Isailović Iva
Isailović Maša
Belić Ljiljana
Antić Una
Poledica Nikoleta

5. Grupa u 17:00
Ilić Sofija
Ilić Marija
Ilić Nikola
Knežević Iva
Dojčinović Anđela
Damnjanović Emilija
Damnjanović Elena
Starčević Simona
Jovanović Anđelka
Trivanović Lea
Đorđević Katarina

6. Grupa u 17:30
Rajilić Vida
Mandić Aleksandra
Simić Minja
Riznić Hana
Nešić Magdalena
Svorcan Sofija
Kovač Doroteja
Leković Raško
Leković Božidar
Milovanović Anđela
Pralica Katarina
Mihajlović Ana
Palamarević Sara
Deslenić Una

7. Grupa u 18:00
Mišković Anja
Pauer Marta
Badrljica Uroš
Grgić Sofija
Spremić Tihomir
Maslovarić Jakov
Stevanović Katarina
Zarić Iva
Vlajnić Boris
Marković Lena
Nikčević Milica
Matić Kristina
Bojanić Staša
Ristić Teona

8. Grupa u 18:30
Guteša Marija
Lotina Vanja
Plavljanić Magdalena
Bojanić Milica
Bojanić Stefan
Repac Milica
Repac Jovana
Repac Nađa
Milenković Neda
Gajović Ognjen
Đurašinović Maja
Sparić Iva
Vragolić Neda
Ivetić Teodora

9. Grupa u 19:00
Dimitrijević Marko
Ćojbašić Maša
Kostić Ema
Pravica Atina
Pravica Anastasija
Srećković Emilija
Miličević Ognjen
Plavša Hana
Plavša Nina
Ubović Tara
Lukić Strahinja
Cvejić Anđela
Radojević Lena
Đorđević Stela

10. Grupa u 19:30
Pešić Sofija
Kolaković Sunčica
Vujnić Veljko
Jeftić Andrej
Sarkanjac Ana
Mladenović Valentina
Živadinović Luka
Kostić Luka
Pauković Mila
Emini Zara
Bojović Mila
Jovčić Lana
Aleksić Sofija

Povezane vesti

Vesti

Današnji trening letnje škole odbojke otkazan!

Usled loših vremenskih uslova, trening pomeramo za popodne(mlađa grupa u 16h, starija od 17h). Ukoliko vremenski uslovi ostanu isti, sutra ponavljamo istu proceduru. Dodatne informacije na broju 063.777.4595. Hvala na

Opšta oglasna tabla

Treninzi u školi odbojke Dragojlo Dudić

Počinje sa radom škola odbojke u OŠ Dragojlo Dudić Treninzi će biti na otvorenom školskom igralištu između škole i rukometnog igrališta. Lep prostor u hladovini. Za više informacija javiti se

Aktivnosti

8. Lucky Star turnir

4., 5. i 11. juna će biti 8. Lucky Star turnir za decu iz škola odbojke Poštovani roditelji, draga deco OK Lucky Star već osmu godinu za redom organizuje turnir