Broj Za Ninu!

02.06.2015. | Vesti

96_nina_spremovic1

 

                 Od danas je mnogo lakše pomoći našoj Nini! Dobijen je humanitarni sms broj kod Humanitarne fondacije Novi Beograd. Potrebno je poslati 96 na broj 3030 i pomogli ste Nini. Cena poruke je 100 dinara. Možete poslati više poruka. Ubrzo nakon slanja ćete dobiti poruku:“ Veliko HVALA za uplatu pomoći koju dobija NINA SPREMOVIĆ. Humanitarna fondacija Novi Beograd. „

                Pošaljite koliko možete poruka i zamolite prijatelje da urade isto za našu Ninu. Jedan sms svako može da pošalje. Pravi prijatelji Vas neće odbiti. Znam neke ljude koji će od svih ljudi iz imenika u mobilnom telefonu tražiti da pošalju sms-ove. Nini je potrebno manje od 90.000 poruka da bi mogla da ode na lečenje. Ovako svi mogu da joj pomognu bez izgovora da nemaju vremena da idu u banku, da je gužva u banci, da nemaju račun i sl. Ko je Čovek (sa velikim Č) poslaće sms. Jesi li Čovek?