Lucky Star liga

Jedinstvena unutarklupska liga

Lucky Star liga je jedinstveno unutarklubsko takmičenje u kome učestvuju SVA deca iz škola odbojke, čim nauče osnovne elemente igre i kada trener proceni da mogu da nastupe. Igra se od sezone 2013/2014. u 4 kategorije koje su formirane na osnovu uzrasta i nivoa igre, kako bi deca igrala sa sebi bliskima. To je događaj na kome deca pokazuju šta su naučila u školi odbojke. Cilj lige je učešće SVE dece iz škola odbojke, da deca dožive utakmice, da nauče da gube, da nauče da čestitaju kada pobede, da bodre jedni druge i da se raduju zajedno svakom poenu, da nije važno da li su pali i koliko puta već koliko brzo mogu da ustanu, da nauče da je i sudija čovek koji može i sme da pogreši, da se spremaju za život kroz uspone i padove, da nauče kako da prevaziđu strah, tremu, da stiču iskustvo u igranju utakmica, da roditelji mogu da vide šta je dete naučilo… Lucky Star ligu mogu da gledaju roditelji. Uostalom, deca je i igraju i zbog toga da bi ih danas gledali roditelji, a sutra možda selektori i ceo svet. Jedini uslov je da roditelji ponesu čiste patike u kojima će biti u sali.

Ciljevi Lucky Star lige

[dsm_icon_list icon_color=”#fb481d” icon_padding=”5px” list_direction=”rtl” list_space_between=”10px” list_padding=”10px|10px|10px|10px|true|true” _builder_version=”4.20.2″ _module_preset=”default” text_font=”Karla|300|||||||” text_text_color=”#000000″ global_colors_info=”{}” _i=”0″ _address=”1.1.0.0″ theme_builder_area=”post_content” /]

Tri prvoplasirane ekipe u A kategorijama na kraju takmičenja dobijaju medalje. Često je to prva medalja u životu i u karijeri za većinu dece, tako da je i dodela medalja poseban događaj za njih i roditelje. Lucky Star liga se igra u velikim salama kao što su SC Olimp- Zvezdara i OŠ Ćirilo i Metodije vikendom, kako bi i roditelji mogli da gledaju svoju decu. Na sajtu kluba pišu se vesti o odigranim utakmicama i vode tabele jer smo svesni da je Lucky Star liga za mnogu decu njihovo svetsko prvenstvo…

[dsm_icon_list icon_color=”#fb481d” icon_padding=”5px” list_vertical_alignment=”flex-start” list_space_between=”10px” list_padding=”10px|10px|10px|10px|true|true” _builder_version=”4.20.2″ _module_preset=”default” text_font=”Karla|300|||||||” text_text_color=”#000000″ global_colors_info=”{}” _i=”0″ _address=”1.1.2.0″ theme_builder_area=”post_content” /]

Vesti Lucky Star lige

7. vikend Lucky star lige za mladje A

Данас је одигран последњи викенд Lucky Star лиге у конкуренцији Млађих А екипа. Резултати утакмица 7. викенда Lucky Star лиге (14.4.2019.) за млађе А су: ДИС:ЋИМ 0:3 СЦ:ВД 2:1 ПОЦ:ДМ 3:0 ВД:ПОЦ 2:1       ЋИМ:СЦ...

read more

Budite u toku sa dešavanjima u Svilajncu

U toku je letnji odbojkaški kamp Odbojkaškog kluba Lucky Star U foto galeriji sajta možete pogledati fotografije koje dokumentuju dosadašnja dešavanja na kampu. Ima ih 409! http://skolaodbojke.com/cms/foto-galerija-2018/ Ne brinite, biće ih još...

read more

Nove majice

U sredu i četvrtak je podeljeno oko 700 majica dečacima i devojčicama  iz škola odbojke  i članovima selekcija kluba  

read more