Dečaci šampioni lige prijateljstva!

18.02.2013. | Vesti

Bravo, bravo, bravo! U poslednjem kolu LP za dečake dečaci Lucky Star-a su pobedili Zvezdu 3:0 i osigurali šampionsku titulu. Inače prvu za klub u muškoj konkurenciji pod imenom Lucky Star. Da potsetimo, prvi pehar za klub su donele kadetkinje pre dve godine osvajanjem trećeg mesta u konkurenciji kadetkinja A2, prošle godine dečaci 5/6 razeda su bili drugi u ligi prijateljstva, u januaru su naši pioniri osvojili turnir u Novom Sadu, pa sada opet dečaci 5/6 razreda prvo mesto u LP.  4 pehara za sada. Veoma je moguće osvajanje jednog od prva 3 mesta u prvenstvu Beograda za pionire, kao i ulazak 2 ekipe Lucky Star-a među 6 najboljih od 27 ekipa u konkurenciji devojčica 5/6 razreda Lige prijateljstva. Pomenimo i to da su sve 3 ženske selekcije ovoga vikenda pobedile sa 3:0 (seniorke treći put za redom pobeđuju)…Kako sada stoje stvari ova godina bi trebala da bude najuspešnija do sada.