U utorak je prvi trening

Pošto su se stekli bezbednosni uslovi za bezbedne treninge od utorka 2. juna počinjemo sa treninzima. Treninge planiramo u sali SC Olimp u duplim terminima. Predpioniri i predpionirke neće trenirati u sali SC Olimp čime će se stvoriti prostor za prijem dece iz OŠ Ćirilo i Metodije, a ako bi se desilo da u mlađoj grupi bude previše dece, za prvi trening bismo koristili i otvoreno igralište sa novom elastičnom podlogom. Već za sledeći trening bismo, ako je potrebno, premestili decu 2008. god. u stariju grupu (svejedno bi od septembra trebali da budu u starijoj grupi). 

Termini treninga su od 10 do 12 sati utorkom i četvrtkom, a nedeljom od 13 do 15 sati.

OŠ Ćirilo i Metodije nema otvoreno odbojkaško igralište, a pošto je SC javno preduzeće i najbliža institucija sa kojom sarađujemo a koja izdaje salu, ovo je bilo jedino rešenje za decu iz škole odbojke Ćirilo i Metodije…

Gledamo se uskoro kroz mrežu!