Najuspešniji učesnici Lucky Star lige dobijaju medalje.

12

U nedelju 29. maja 2016. od 15:45, u crvenom holu OŠ Ćirilo i Metodije, obaviće se svečana dodela medalja i pehara za najuspešnije učesnike Lucky Star lige u obe uzrasne kategorije. Ove godine je u Lucky Star ligi odigrano 132 utakmice. Neka deca su igrala svoje prve utakmice u životu, neki su prvi put pobedili, neki izgubili, neki ostali i bez izgubljene utakmice…neki su primećeni kao pojedinci koji brzo napreduju… U svakom slučaju ostaće u sećanju preko 400 dece koja su je ove godine igrala, predstavljajući svoje škole odbojke. Ove godine madalje će dobiti:

u kategoriji 2004. i mladji:

zlatna medalja – škola odbojke SC Olimp-Zvezdara,

srebrna medalja – škola odbojke Ćirilo i Metodije,

bronzana medalja –  škola odbojke Veljko Dugošević.

U kategoriji 203 i stariji:

zlatna medalja – škola odbojke Play Off centar,

srebrna medalja – škola odbojke Desanka Maksimović,

bronzana medalja –  škola odbojke Ćirilo i Metodije.

Pozivamo sve zainteresovane, a posebno roditelje da prisustvuju dodeli medalja.

Čestitamo! Igraćemo ponovo sledeće godine. Sada se svi spremamo za naredno takmičenje u organizaciji kluba. To je 8. Lucky Star turnir.

Dakle, vidimo se uskoro ponovo kroz mrežu!