I pioniri među 4 najbolje ekipe u Srbiji

28.04.2014. | Vesti

DSC_1706_800x531 DSC_1710_800x531Posle 3 utakmice polufinalnog turnira prvenstva Srbije i maksimalnog učinka od 3 pobede, i naši pioniri su ušli među 4 najbolje ekipe u Srbiji ponovivši prošlogodišnji uspeh. Potsećamo Vas da su pre nekoliko dana i kadeti uspeli isto. Trenutno su samo naši dečaci koji igraju za OK Železničar i dečaci Crvene zvezde uspeli da se izbore za finalni turnir prvenstva Srbije u pionirskoj i kadetskoj kategoriji. Svaka čast momci! Svaka čast treneri! Klub će se starati da vam se oduži organizacijom finalnih turnira gde bi ste igrali kao domaćini, a svi članovi kluba će preko naših sajtova biti obavešteni o terminima utakmica tako da će verovatno biti i jake podrške sa tribina. Bićemo uz vas. Računajte na nas. Još ako budu medalje… Postaćete idol svoj deci naših škola odbojke. Srećno!