Januar u ŠO Ćirilo i Metodije

31.12.2016. | Oglasna tabla škole odbojke Ćirilo i Metodije, Opšta oglasna tabla, Vesti

Poštovani roditelji
U januaru ćemo, kao što je predviđeno ugovorima, prvih 8 dana omogućiti članovima da otputuju i proslave praznike, bez gubitka sati treninga. Prvi trening u novoj godini je u ponedeljak 9.01. 2017. u stalnim terminima. Nadoknadu propuštenih sati treninga obavićemo dodatnim i produženim treninzima nedeljom, 15. i 22. januara u sledećim terminima:
mlađi 17-18:30,
stariji 18:30-20 sati.
U toku janura nas očekuje prikupljanje veličina za nove majice koje poklanjamo redovnim članovima dva puta godišnje. Molimo Vas da svi koji su propustili neki trening zbog bolesti pitaju prvog trenera za dodatne treninge, kako bi nadonadili propušteno. Podsećamo sve roditelje koji prisustvuju treninzima da se u salu može ući samo u čistoj obući. Za dodatne informacije pozovite 065.8268.507 ili pratite obaveštenja na oglasnoj tabli na sajtu kluba www.skolaodbojke.com

28.12.2016.                                  SREĆNI PRAZNICI !                               OK Lucky Star