Poštovani roditelji
U januaru ćemo, kao što je predviđeno ugovorima, omogućiti članovima da otputuju i proslave praznike, bez gubitka sati treninga. Sa početkom nastave u školi počeće i treninzi u stalnim terminima. Nadoknadu propuštenih sati treninga obavićemo dodatnim treninzima i trening utakmicama. I i II grupa će imati dodatne treninge subotom (14., 21. i 28.1.), i to:
I grupa od 10 do 11 sati,
II grupa od 11 do 12 sati, a
III grupa će ponedeljkom (9., 16. i 23.1.) imati trening utakmice sa ŠO Dis od 21 do 22:30 u OŠ Vladislav Petković Dis.
Podsećamo Vas da za uplate januarskih članarina do 10.1. imate popust 10%. U toku janura nas očekuje i prikupljanje veličina za nove majice koje poklanjamo redovnim članovima dva puta godišnje. Molimo sve koji su propustili neki trening zbog bolesti, da pitaju prvog trenera za dodatne treninge, kako bi nadonadili propušteno. Iskoristite raspust i da sasvim ozdravite! Podsećamo sve roditelje koji prisustvuju treninzima da se u salu može ući samo u čistoj obući. Za dodatne informacije pozovite 063.273.649 ili pratite obaveštenja na oglasnoj tabli na sajtu kluba www.skolaodbojke.com

28.12.2016.                     SREĆNI PRAZNICI !                       OK Lucky Star