Poštovana deco i roditelji,
Prve nedelje januara nećemo imati treninge, iskoristićemo taj period da se odmorimo, da proslavimo Novu godinu i Božić, možda otputujemo… Iskoristite taj period i da sasvim ozdravite! Fond treninga nadoknađujemo produžavanjem treninga nedeljom ,15., 22., i 29. januara. Dakle, treninzi će biti:
MLAĐA GRUPA – od 11 do 13 časova,
STARIJA GRUPA – od 13 do 15 časova.
Tako spajamo lepo i korisno, ostajemo u formi, nastavljamo kontinuitet treninga. Što se tiče članarine, kao i do sad do 10-og u mesecu ostvarujete popust od 10%. U toku janura nas očekuje prikupljanje veličina za nove majice koje poklanjamo redovnim članovima dva puta godišnje. Podsećamo sve roditelje koji prisustvuju treninzima da se u salu može ući samo u čistoj obući. Molimo Vas da svi koji su propustili neki trening zbog bolesti pitaju prvog trenera za dodatne treninge, kako bi nadonadili propušteno. Za sve dodatne informacije pozovite 063.777.4594 ili pratite obaveštenja na oglasnoj tabli klubskog sajta www.skolaodbojke.com
Želimo Vam srećnu Novu godinu i Božić!
28.12.2016                                SPORTSKI POZDRAV!                             OK Lucky Star