Juniori OK Lucky Star medju 10 najboljih ekipa u Srbiji.

DSC_8869_800x531

Danas su naši juniori predvođeni našim najboljim trenerom Ognjenom Bulićem izborili plasman na završni turnir Prvenstva Srbije, pobedivši ekipu Mladost iz Vranja. Protivnik je u prvom setu pružio nešto jači otpor, ali je već na polovini tog seta bilo jasno ko je bolji. Bez mnogo muke u naredna dva seta, naši juniori su utakmicu rutinski priveli kraju rezultatom 3:0. U igru su ulazili svi, a posebno su se istakli Dragović Nemanja i Knežević Milan. Prvi korektor Jorgaćević Nikola se povredio sredinom prvog seta, kada mu je protivnički igrač doskočio na stopalo. Tribine OŠ Veljko Dugošević su bile pune kao što i zaslužuju naši momci.

DSC_8888_800x531DSC_8872_800x531

Sledeći izazov koji je pred njima je finalni turnir Prvenstva Srbije u Novom Sadu od 6. do 8. maja kada će probati da osvoje medalju i na saveznom rangu takmičenja. Sutra u SC Vizura primaju medalje za drugo mesto u Beogradu.

Bravo momci!!! Mi smo uz vas!