Još samo 25 mesta za kamp!!!

09.04.2013. | Vesti

      

Broj prijava za letnji odbojkaški kamp Svilajnac 2013. je premašio sva očekivanja. U momentu pisanja ove vesti, prijavilo se 190-oro dece iz škola odbojke i selekcija kluba, sa popunjenim prijavnim listom i uplaćenom rezervacijom, što je više od kapaciteta A bloka (160+ treneri). Treneri muških selekcija insistirali su da njihovi dečaci budu smešteni u B blok, tako da već imamo 29 prijava za B blok i petnaestak onih koji su do sada predali samo prijavni list, tj. nisu kompletirali prijavu. Ima još prijava u najavi. To praktično znači da su sve prijave od utorka 9.4.2013., prijave za za B blok. Svi koji se na dalje budu prijavljivali za kamp, doživeće ga na isti način kao i oni ranije prijavljeni. Jedina razlika je u tome što je u B bloku zajedničko kupatilo i što su sobe četvorokrevetne. Sveo stalo je isto. I dalje ostaje na snazi popust od 10% za prijave do 10. aprila (još danas i sutra!).  Pogledajte fotografije B bloka i uverite se da je smeštaj samo neznatno lošiji. Potsećamo Vas da deca na kampu najmanje vremena provedu u sobi jer je ceo dan ispunjen aktivnostima. Zato i jeste proglašen za najbolji odbojkaški kamp u Srbiji. Iz iskustva sa prethodnih kampova znamo da deca žele često četvrtog druga ili drugaricu u sobi, zbog većeg društva i pred spavanje, ali to nije bilo moguće. Sada jeste. Provod je sinonim za naš kamp, bez obzira na to ko je u kojoj sobi!

PS: Kapacitet B bloka je 64 mesta. 29 mesta je već zauzeto, a bar još 10 je za trenere. Dakle, ostaje još samo 25 slobodnih mesta! Nedozvolite da ostanete bez kampa jer ste se kasno prijavili.