Krečenje odlaže samo prvi trening

09.02.2017. | Oglasna tabla škole odbojke Desanka Maksimović

Treninzi u školi odbojke Desanka Maksimović počinu 13.. februara

I ako je planirano da treninzi u školi odbojke počnu 10. 2.2017., zbog krečenja u sali nećemo moći da počnemo sa radom onako kako smo planirali. Počećemo u subotu 11. februara po rasporedu koji su članovi već dobili i koji je objavljen u predhodnoj vesti naše oglasne table. Pošto mlađa grupa gubi 1 sat treninga on će biti nadoknađen čim se steknu uslovi za to.  Izvinjavamo se roditeljima i članovima na promeni rasporeda…Klub je, kao što znate isplanirao kako nadoknaditi propuštene treninge u februaru zbog raspusta, raspitao se o slobodnim terminima u školi, tražio odobrenje škole da ih nadoknađuje u određenim terminima, dobio odobrenje, pripremio obaveštenja i podelio ih članovima, postavio isto obaveštenje na oglasnu tablu sajta…ali …nije do nas…no i pored toga Vam se izvinjavamo. Pratite oglasnu tablu i bićete uvek informisani.

Vidimo se u sali u subotu!