dscn6105-v

Poštovani roditelji
U nedelju 16. oktobra u OŠ Ćirilo i Metodije imaćemo prvi ovogodišnnji lekarski pregled, po sledećem rasporedu:

18 sati – 2006. godište i mlađi,
19 sati – 2004. i 2005. godište i
20 sati – 2003. godište i stariji.
Pregled košta 750 dinara (plaćanje je na treningu kod Kaće, a zdravstvena klnjižica ne treba). Molimo vas da pošaljete dete kako biste izbegli obavezu da dete vodite sami kod nekog licenciranog lekara sportske medicine (potrebno je zakazivanje, trošite više vremena i skuplje je). Ako iz nekog razloga dete ne može da prisustvuje pregledu, može doći u termin sa drugim godištem ili na pregled u drugoj školi odbojke (pratite vesti na sajtu kluba www.skolaodbojke.com). Pregled možete obaviti i kod drugog licenciranog lekara sportske medicine u gradu. Spisak lekara i ordinacija imate na sajtu kluba. Po Zakonu o sportu lekarski pregledi su obavezni minimalno 2 puta godišnje.
14. oktobra 2016.                      Sportski pozdrav!                                OK Lucky Star