dscn6105-v
Poštovani roditelji
U nedelju 16. oktobra u OŠ Veljko Dugošević imaćemo prvi ovogodišnnji lekarski pregled, po sledećem rasporedu:

16:30 sati – mlađa grupa,
18:30 sati – starija grupa
Pregled košta 750 dinara (plaćanje je na treningu, a zdravstvena klnjižica ne treba). Molimo vas da pošaljete dete kako biste izbegli obavezu da dete vodite sami kod nekog licenciranog lekara sportske medicine (potrebno je zakazivanje, trošite više vremena i skuplje je). Ako iz nekog razloga dete ne može da prisustvuje pregledu, može doći u termin sa drugim godištem ili na pregled u drugoj školi odbojke (pratite vesti na sajtu kluba www.skolaodbojke.com). Pregled možete obaviti i kod drugog licenciranog lekara sportske medicine u gradu. Spisak lekara i ordinacija imate na sajtu kluba. Po Zakonu o sportu lekarski pregledi su obavezni minimalno 2 puta godišnje.
14. oktobra 2016.                 Sportski pozdrav!                  OK Lucky Star