Članovi škola odbojke će u nardnih nekoliko dana moći da obave lekarske preglede u organizaciji kluba.

lekarski pregled

Redovni šestomesečni lekarski pregledi svih članova škole odbojke našeg kluba, moći će se u narednih nekoliko dana obaviti  kod licenciranih specijalista sportske medicine poliklinike Eginski, koji će doći na 4 lokacije u 5 termina, sa nekoliko timova lekara. Pregledi će se obavljati po sledećem redosledu:

nedelja 10.4. u OŠ Ćirilo i Metodije od 18 (do 20 sati ili duže ako bude potrebe) u trpezariji,

utorak 12.4. u Play Off centru od 19:30 (do 21:30 ili duže ako bude potrebe) u prostoriji za pilates,

četvrtak 14.4. u SC Olimp-Zvezdara od 18 (do 22 ili duže ako bude potrebe) u ambulanti bazena,

petak 15.4. u SC Olimp-Zvezdara od 18 (do 22 ili duže ako bude potrebe) u ambulanti bazena i

petak 15.4. u OŠ Desanka Maksimović od 19:30 do 21:30 u jednoj učionici.

Svi članovi škola odbojke koji su bili planirani da dođu na lekarski pregled u prva 3 termina, a nisu bili, treba da dođu u petak 15.4. u OŠ Desanka Maksimović, a svi ostali koji iz bilo kog razloga  ne obave lekarski pregled ni u jednom od pomenutih terminima, treba najkasnije do 20.4. da donesu potvrdu od jednog od licenciranih lekara sportske medicine. Spisak licenciranih lekara možete videti na http://skolaodbojke.com/cms/spisak-licenciranih-lekara/