Lekarski pregledi u Ćirilu

21.10.2017. | Oglasna tabla škole odbojke Ćirilo i Metodije

Poštovani roditelji
Po Zakonu o sportu lekarski pregledi su obavezni minimalno 2 puta godišnje.
U nedelju 22. oktobra u OŠ Ćirilo i Metodije imaćemo prvi ovogodišnnji lekarski pregled, po sledećem rasporedu:

17 sati – 2006. i 2008. godište,
18 sati – 2007. i 2009. godište,
19 sati – 2004. i 2005. godište
20 sati- ostali
Preglede će obavljati dr. Čikiriz, koji je i doktor Ivane Španović. Pregled sa laboratorijom košta 1.000 dinara (plaćanje može da bude pre ili posle pregleda kod prvog trenera ili na sledećem treningu, a zdravstvena knjižica nije potrebna). Na prva dva sledeća treninga deca će dobiti izveštaje lekara sa laboratorijskom slikom koje će Vam doneti. Ako iz nekog razloga dete ne može da prisustvuje pregledu, može doći u termin sa drugim godištem ili na pregled u drugoj školi odbojke (pogledajte vest na sajtu kluba: skolaodbojke.com/cms/lekarski-pregledi-5/ Tu je i Spisak svih licenciranih lekara i ordinacija u Srbiji). Molimo vas da pošaljete dete kako biste izbegli obavezu da dete vodite u drugu ordinaciju koja ima licenciranog lekara sportske medicine (potrebno je zakazivanje, vođenje deteta, čekanje nekoliko dana i skuplje je).

20. oktobra 2017.                            Sportski pozdrav!                                               OK Lucky Star