Poštovani roditelji
U Beogradu ima 48 registrovanih odbojkaških klubova. OK Lucky Star je jedan od samo dva koji se takmiče i u muškoj i u ženskoj konkurenciji u svim kategorijama (od pionira/pionirki do seniora/seniorki). Ponosimo se time. Sa dečacima radi samo 11 klubova, a samo 2, pored nas, imaju sve muške selekcije. Upravo zato, naš klub posebnu pažnju posvećuje radu sa dečacima, što je i rezultiralo time da je najbrojniji muški klub u Srbiji (ima preko 100 dečaka takmičara i još preko 60 u školama odbojke). Kako bismo pomogli razvoj muške odbojke koja je iz godine u godinu u sve većoj krizi, od ove godine organizujemo okupljanja svih dečaka u klubu. Naš prvi susret će biti u nedelju 12. juna u sali OŠ Ćirilo i Metodije od 20 sati. Namera nam je da dečaci vide da ih u našem klubu ima dosta, da se upoznaju sa juniorima, seniorima, kadetima, pionirima, predpionirima, drugim dečacima iz naših škola odbojke, da igraju sa njima, da čuju savete drugih trenera, da se zbliže takmičari i oni budući, da budući vide izbliza kako smečiraju majstori i da ih pitaju za neko objašnjenje, da svi koji dođu dobiju majice koje su dizajnirane samo za dečake našeg kluba, da se slikamo svi zajedno, da slike objavimo na našem sajtu, te ohrabrimo neke nove dečake da počnu da se bave odbojkom, te da osnujemo mušku odbojkašku grupu Startanci (od Lucky Star i Spartanci), čiji bi članovi pomogli u omasovljavanju muške odbojke, a njena načela i kodeks ponašanja će biti isključivo sportski… Molimo Vas da odvojite vremena za ovaj skup. Dolaskom i dovođenjem svog dečaka, daćete vetar u leđa muškoj odbojci i pokazati da je odbojka itekako muški sport.
10. juna 2016.                                      Radujemo se susretu!                                      Vaš OK Lucky Star