Nina je bolje!

02.06.2015. | Najvažnije vesti, Vesti

 

ljubav

Našoj Nini je bolje!

Iz razgovora sa ocem naše Nine saznajemo da Nina više nema temperaturu, počela je da jede, spava noću, ne povraća…  Teško je podnela hemioterapiju, ali je kao pravi sportista izašla kao pobednik. Trenutno se oseća bolje. I dalje je u bolnici u Tiršovoj ulici. Čeka odlazak u Italiju, ali ne zna da je njen odlazak neizvestan. Roditelji su u pregovorima sa klinikom da se plaćanje obavi u dve ili tri rate, ali jošuvek nemaju zvaničan odgovor. Prikupljeno je preko 50.000 evra za Ninino lečenje. Danas je dobijen i sms broj, sa kojim se nadamo da ćemo u roku od desetak dana, koliko je ostalo do Nininog odlaska u Rim, uspeti da skupimo još preko 80.000 evra.

            Pošaljite sms na 3030 i napišite 96 ! Tako pomažete Nini.