Odbojka i na raspustu

28.05.2012. | Aktivnosti

U većini škola odbojke radiće se do 17. juna. Već od 18. pa do 29. 6. u SC Olimp-Zvezdara zainteresovani mogu dolaziti na BESPLATAN program letnje škole odbojke koji vode naši treneri. Oni koji su u julu u Beogradu, moći će da treniraju 4 puta nedeljno za manju članarinu, takođe u SC Olimp. Ovo je druga godina kako za svoje članove i nove polaznike organizujemo treninge i u toku jula. Uskoro ćete u svojim školama odbojke dobiti anketni listić, kojim se možete prijaviti za treninge u julu. Odmah po završetku jula, od 1. do 14. avgusta, naši treneri će voditi, ponovo BESPLATAN, program letnje škole odbojke NA PESKU. Već 19. avgusta idemo na kamp, a vraćamo se 26.8.. Onda imamo nedelju dana da se pripremimo za školu i novu sezonu. Pomenuti besplatni programi su odlična prilika da se početnici oprobaju u odbojci, a škola odbojke u julu, da svi koji ne idu na kamp, zadrže kontinuitet u radu. U septembru je velika razlika između onih koji celo leto nisu pipnuli loptu i onih koji su trenirali u julu, a posebno ako su bili na kampu. Ako putujete ponesite sa sobom obavezno i loptu!