OK Lucky Star 2 – OK Roda 2 3:0

25.11.2014. | Vesti

Kadetska ekipa “Lucky Star 2” danas je ostvarila još jednu pobedu u nizu. Prošlogodišnji “štumfovi” uspešno su startovali u ovoj sezoni. Pobedili su glavnog favorita za osvajanje prvog mesta OK Rodu ubedljivim rezultatom 3:0 (25:7,25:20,25:13). Time su naše kadetkinje nastavile dugi niz bez poraza.

Pojedinačno su se istakle Nikolija Katanić sa nizom dobrih servisa i Sara Anđus odličnom igrom u bloku. Valentina Beronja je bila najbolji poenter na utakmici. Rame uz rame sa pomenutom trojkom bila je Ana Stojančević, koja je u teškim trenucima savladala protivnika svojim “kuvanjem”.

Naše devojčice igrale su kolektivno i ovom prilikom trener Aleksandra Lukić je bila zadovoljna prikazanom igrom njenih kadetkinja,koje iz kola u kolo prikazuju standardnu formu.

 

Katarina Cvejić