Već 3. titule u muškoj kategoriji!

09.05.2013. | Vesti

Posle višegodišnjeg rada i saradnje sa OK Železničar, naši pioniri su napravili i drugi zapažen rezultat. Osvojili su prvenstvo Beograda. Detaljnije o tome pogledajte na sajtu selekcija www.luckystar-zeleznicar.com . Potsećamo da su na turniru u Novom Sadu već uzeli prvi pehar.

U subotu 11. maja putuju na polufinalni turnir prvenstva Srbije u Kladovo. Želimo im puno uspeha. Nadamo se da će kao nosioci turnira i biti prvi na turniru, što bi značilo da su se plasirali među 4 najbolje ekipe u zemlji, tj. na finalni turnir. Mnogi od njih su još prošle godine bili u školi odbojke, a evo ih sada na putu do prvaka Srbije. Srećno momci! Svi smo uz Vas.

Dečaci škola odbojke koji se takmiče u ligi prijateljstva već su 2 kola pred kraj osigurali zlatnu medalju jer imaju 7 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu. Zaista ubedljivo! Oni su se takmičili pod imenom Lucky Star.