Od 2. jula  počela je sa radom letnja škola odbojke

Kao i godinama u nazad, u SC Olimp ponedeljkom, utorkom, četvrtkom i petkom, dakle, 4 puta nedeljno, organizuju se treninzi za decu iz škola odbojke i selekcija, koja žele da treniraju u julu. Podeljeni su u dve starosne grupe. Mlađa trenažna grupa trenira od 9 sati , a starija od 10 sati. U slučaju kiše treninzi se odlažu za lepo vreme, ali se svi nadoknađuju. Prvih pola meseca trenira se na otvorenim odbojkaškim igralištima SC Olimp, a drugih 15 dana na igralištu za odbojku na pesku. Izuzetno ovog meseca, moguće je, pošto je ovo fakultativni program, da se trenira samo pola meseca i da se plati pola članarine. Članarina je za članove kluba koji u članskoj karti imaju overeno polje za jun, 3000 dinara, a za one koji nemaju ili su novi članovi ili su iz drugog kluba je 3500 dinara. Aktuelan je i popust od 10% za plaćanje do 10. u mesecu i popust po 500 din za dvoje dece iz porodice (samo ako treniraju ceo mesec).

Ovi treninzi su odlična prilika za takmičare i kandidate za takmičare da se prvi trenažni mesec (avgust) dočeka što spremnije, a konkurenti ostave za sobom. Odlična su prilika za aktivan odmor, podizanje kondicije, druženje, zabavu i učenje nekih stvari koje se ne rade u programima škola odbojke. Topla preporuka za ovaj program.

Ima još malo slobodnih mesta. Prijave su na telefon 063 777 4595.

Vidimo se na Olimpu!