Počele prijave za kamp!

25.03.2014. | Vesti

1_800x572 4_800x571 23_800x287

 

 

Počele su prijave za kamp! Oni koji su bili znaju o kakvom provodu je reč, a onima koji nisu toplo preporučujemo da pogledaju dva promotivna filma o kampu u Svilajncu sa naslovne strane sajta (u donjem desnom uglu). Napominjemo da je prošle godine odjednom bilo preko 260 učesnika na kampu, a ove godine ćemo ići u dve smene kako bi smo svi bili u boljem smeštaju. Prošle godine smo imali situaciju da je pre isteka roka za uplate sa popustom bio popunjen kapacitet bloka u koji sada idemo, pa su treneri selekcija pomogli da se reši problem tako što su prebacili sve takmičare u B blok, kako bi napravili mesta za decu iz škola odbojke. Hvala im još jednom na tome. Ove godine imamo još više dece u klubu. Smatramao da će ove godine postojati sličan problem oko kapaciteta za prvu smenu. Predviđajući to, odlučili smo da kandidati za selekcije idu u drugu smenu sa takmičarima. Tamo će moći da rade sa trenerima koji će ih i voditi, ako uspeju da im  se  nametnu u veoma jakoj konkurenciji kandidata. Tako će se dešavati da se neko prijavio za odlazak na kamp u prvu smenu, ali je do polaska odabran kao kandidat za selekciju, pa će na kamp ići sa drugom smenom. Na vama je da se dokazujete iz treninga u trening, na dodatnim treninzima, ako vas pozovu treneri selekcija, na treninzima u junu po završetku treninga u školi odbojke, na treninzima u avgustu (jul je slobodan mesec, ali će i tada za one koji žele verovatno biti organizovana škola odbojke i treninzi na pesku na Olimpu) i na kampu. Do 15 septembra treneri selekcija će odrediti ko ostaje u selekciji, a ko nastavlja u školi odbojke ( i priprema se za poziv sledeće godine). Dakle, odabir kandidata za selekciju je već počeo, ali je od aprila do kraja avgusta najintenzivniji.

Prijavite se za kamp što pre. Ne čekajte poslednje dane sa popustom jer vam niko ne garantuje da će tada biti mesta. Prošle godine je 3 dana pre isteka tog roka bio popunjen kapacitet, pa će verovatno i ove jer je broj dece u školama odbojke još veći, a interesovanje za kamp raste iz godine u godinu.

Vidimo se na najvećem odbojkaškom kampu u Srbiji!