Počinju nadoknade za jun

14.05.2016. | Oglasna tabla škole odbojke Ćirilo i Metodije

Poštovani roditelji i draga deco
Da bismo, kao i godinama u nazad, omogućili svim članovima koji putuju početkom raspusta, da iskoriste sve sate treninga, već od 15. maja (nedelja) počećemo sa nadoknadom sati treninga za jun, a poslednji je planiran za 20.6. Dakle, pored redovnih treninga imaćemo dodatne (četvrte) treninge nedeljom, koje smo zamislili kao male pripremne turnire za glavni događaj na kraju sezone – 8. Lucky Star turnir. Dodatni treninzi će biti u nedelju 15., 22. i 29. maja, za mlađu grupu od 18 do 19 sati, a za stariju grupu od 19 do 20 sati.
U narednim periodu, pored treninga, planiramo sledeće aktivnosti:
• Jun: Svi redovni članovi u junu dobiće novu klubsku majicu, imaće manju članarinu u julu (oni koji žele mogu trenirati u SC Olimp) i sigurno mesto od septembra bez plaćanja upisa. Planiramo turnir za decu iz svih 7 škola odbojke, koji bi trebao da bude u 3 uzrasne kategorije, 4., 5., 11. ili 12. juna (zavisno od vremenskih prilika), u OŠ Veljko Dugošević i SC Olimp, sa dodelom diploma, medalja i pehara za najbolje ekipe. Nastavićemo sa dodatnim treninzima, sa više igre. U junu će biti i odabir kandidata za takmičarske selekcije kluba. Planiramo da idemo i na utakmice Svetske Lige, bodrimo i učimo od najboljih na svetu gledajući naše reprezentativce. Rok za plaćanje članarine će biti do 20. juna, a sa popustom ostaje do 10. juna.
• Jul: Organizujemo, po 6. put, školu odbojke u SC Olimp, za decu iz svih škola odbojke, koja mogu i žele da treniraju preko leta (prijavljivanje će biti u toku juna), a treninzi će biti 4 (!) puta nedeljno, a planiramo da se u drugom delu meseca trenira na pesku sa ulaskom na bazen za sve polaznike. Članarina će, za redovne članove u junu biti 3000 din. (za nove članove 3500 din).
• Avgust: Počinju treninzi kandidata za selekcije kluba, a od 14. do 21. avgusta ćemo biti na kampu u Svilajncu. Ostalo je još malo slobodnih mesta.
Info tel : 2861-871; 065/8268-507; 065/8268-508

11. maja 2016.                    Sportski pozdrav!                         OK Lucky Star