Pripreme za kamp

13.02.2014. | Vesti

DSC_1271_800x531 DSC_1284_800x531

7. februara je delegacija kluba u sastavu Ognjen Bulić-trener kadeta i juniora, Ivan Jovanović-trener kadetkinja i seniorki, Damir Stojčić-trener pionira i predpionirske selekcije i Dalinor Lalovac- predsednik kluba, obišla Dom učenika srednjih škola u Kragujevcu, hotel Rujna Zora u Aranđelovcu i fabriku pehara i medalja u Aranđelovcu.

Dobili smo informaciju da je dom učenika srednjih škola u Kragujevcu bolji od doma u Svilajncu. Nismo ništa prepuštali slučaju, već smo otišli da se lično uverimo. Utisci iz Kragujevca se mogu svesti na jedan-iznad očekivanja! Planiramo da ove godine deca iz mlađih grupa škola odbojke idu na kamp  Svilajnac, a sve selekcije, kandidati za selekcije i deca iz starijih grupa u Kragujevac. Ima više razloga za to. Smeštaj u B bloku doma učenika u Svilajncu  nije zadovoljio naše potrebe, a zbog velikog broja zainteresovanih za kamp A blok ne može da zadovolji kapacitetom. Prošle godine je bilo 259-oro prijavljenih kampera + 20 trenera, a kapacitet A bloka je 180. Svilajnac je nešto bliži Beogradu i pogodniji za mlađu decu. Večernji programi su uspešniji ako su deca sličnih godišta, pa se bolje provedu. U Kragujevcu ima nekoliko dobrih odbojkaških klubova sa kojima će naše selekcije odigrati nekoliko pripremnih utakmica. Predpionirska selekcija i sva deca koja su ili će biti kandidati za selekciju će moći da rade sa trenerima koji vode selekcije i da se upoznaju sa radom u selekcijama i takmičarima. Pripreme u Kragujevcu će za sve njih biti poslednja šansa da postanu takmičari za sezonu 2014/2015. Ima još razloga za ovakvu organizaciju kampa i priprema, ali oni prevazilaze obim ove vesti. Pogledajte fotogragije sa našeg obilaska u galeriji ili direkno preko linka: http://skolaodbojke.com/cms/fotogalerija/?album=all&gallery=32   

PS : Lakija nema na slikama jer je on, kao i obično, sa druge strane aparata.

Očekujte uskoro i konkretnu ponudu za kamp/pripreme i novi promotivni film za kamp.