DSC_8436_440x768asics trenerka (2)_442x768

Poštovani roditelji

Klub već nekoliko godina nije svojim članovima nudio kupovinu opreme sa obeležjima kluba, pre svega kako se ne bi pravila razlika među decom, te je svim članovima poklanjao po dve majice u toku godine, ali molbe roditelja i dece da deca imaju pored majica i trenerke i dresove su sve češće pa smo se odlučili da u narednom periodu prvo ponudimo trenerke, koje bi mogle biti najbolji poklon za Novu godinu. Može se naručiti Asics trenerka (bela ili rojal plava sa teget donjim delom) od acetata ili pamučna trenerka domaćeg proizvođača Sport Ardu (gornji deo može biti kao duks ili na raskopčavanje). Sve varijante trenerki će imati obeležja kluba (Asics trenerke će imati štampani natpis na leđima „ODBOJKAŠKI KLUB LUCKY STAR BEOGRAD”, a na grudima levo„OK LUCKY STAR“, dok će pamučne imati vezeni grb kluba na oba dela i isti natpis na leđima), i koštaće po 4.000 dinara. Takve pamučne trenerke već nose naši takmičari i mogu se naručivati sa korekcijom dužine rukava i nogavica. Plaćanje je u dve jednake rate (prva prilikom naručivanja, a druga po dobijanju trenerke). Isporuka pamučnih trenerki se očekuje u drugoj polovini januara, a Asics trenerki možda i do Nove godine, zavisno od lagera trenerki kod uvoznika i brzine izrade štampe.
Pošto klub ima dosta članova, te kako bismo što efikasnije omogućili roditeljima i deci da vide, probaju i eventualno naruče trenerku, slike i opise ćemo postaviti na sajt kluba (http://skolaodbojke.com/cms/trgovina/nabavka-opreme/) i omogućiti svim zainteresovanima da probaju uzorke trenerki po sledećem rasporedu:

Petak 18.12. OŠ Ć. i Metodije, Učiteljska 58, 19-22 sata,
Subota 19.12. SC Olimp, V. Kovača 11, 10:30-13:30 sati,
Nedelja 20.12. Play Off centar, Bul. K. Aleksandra 650, 10:45-12:15 sati,
Poned. 21.12. OŠ Veljko Dugošević, M. Rakića 41, 19-22 sata,
Utorak 22.12. Play Off centar, Bul. K. Aleksandra 650, 19-23 sata,
Sreda 23.12. OŠ D. Maksimović, Ustanička 246, 19:30-22:30 sati, i
Petak 25.12. OŠ V. P. Dis, R. Ljumovića 20, 19-22 sata.

Trenerka nije obavezna ni za jednog člana kluba.

Sportski pozdrav!