Naš pobednički niz je počeo u Topoli

Naši seniori koji igraju Drugu ligu, u nikada mlađem sastavu, su lako započeli pobednički niz pobedom nad, takođe mladom, ekipom OK Karađorđe. Rezultat je bio 3:0 (25:16;25:20:25:15). Interesantna utakmica, a posebno će ostati u sećanju našim najmlađim igračima koji su se upisali među poentere. Svi igrači su igrali, pa i oni najmlađi (Lazić Dimitrije 2004., Andrej Milisavljević 2003., Puzović Petar 2003.). Ponosimo se njima!

I pored malobrojne publike koja se sastojala od uprave i trenera OK Karađorđe i Lakija, atmosfera nije izostala. Dobra igra naših momaka i protivničke ekipe, naslutila je lepu odbojku ove sezone. Ovako je počeo 2. set:

7:0 za naše momke, ali posle malo opuštanja  i nekoliko vezanih grešaka rezultat je bio 10:10. Najneizvesniji set.

Sutra naše seniorke igraju u Železničkoj školi prvo kolo Druge lige. Nadamo se da će početi kao seniori. Nažalost zbog epidemioloških mera nije dozvoljeno prisustvo publike, pa ćemo se potruditi da snimimo utakmicu i da je objavimo na novom YouTube kanalu kluba (Odbojkaški klub Lucky Star).

Bravo momci, devojke srećno!