Rad škole odbojke SC Olimp za ziski raspust

29.12.2021. | Najvažnije vesti, Oglasna tabla škole odbojke SC Olimp, Opšta oglasna tabla, Vesti

OBAVEŠTENJE O RADU ŠKOLE ODBOJKE ZA VREME I NAKON RASPUSTA U JANUARU

Poštovani roditelji,
Predstavljamo Vam plan rada za januar, po kome ćemo izaći u susret i deci koja putuju za raspust i onima koji su tu i nestrpljivo čekaju prvi sledeći trening. Poslednji trening pre pauze je u četvrtak 30.12., a nastavljamo u utorak 11.1. i da bi imali Ugovorom predviđeni broj sati radićemo u redovnim terminima i imati tri dodatna termina nedeljom 16.1., 23.1. i 30.1.( isto vreme kao subotom).
U januaru će redovni članovi (oni koji u članskoj karti imaju overen januar) dobiti poklon majice od kluba. Rok za uplate članarine sa popustom je kao i do sad, do 10.1.( podsećamo Vas da su uplate sa popustom isključivo na račun kluba 150-1851364-72).
Ukoliko se desi da neko ne stiže na neki od treninga, poželjno je da ih nadokadi u nekoj od naših škola na drugim lokacijama, za šta se možete raspitati kod prvog trenera.
Više informacija možete naći na našem sajtu. Lep provod na raspustu!

SPORTSKI POZDRAV!                             www.skolaodbojke.com                            OK LUCKY STAR