Škola odbojke Ćirilo i Metodije počinje sa radom 11.1.

08.01.2021. | Najvažnije vesti, Oglasna tabla škole odbojke Ćirilo i Metodije, Opšta oglasna tabla, Vesti

Poštovani roditelji i draga deco

Škola odbojke Ćirilo i Metodije će početi sa radom 11. januara 2021. u terminima: ponedeljkom, sredom i petkom od 19 do 20 sati za mlađu, i od 20 do 21 sat za stariju trenažnu grupu. Trener će u toku meseca obavestiti roditelje o načinu nadoknade propuštenih treninga, koja je planirana do kraja januara (utorkom, četvrtkom ili vikendom). Izuzetno u ovom mesecu, popust od 10% biće odobren za uplate do 15. januara.

Svi koji budu platili članarinu za januar dobiće krajem meseca ili početkom februara novu klubsku majicu na poklon.

Sprovođenje epidemioloških mera (ulazak u objekat sa maskom, merenje temperature na ulazu, dezinfekcija ruku, prolazak kroz dezobarijeru, presvlačenje sa maskom, držanje rastojanja…) ostaju na snazi do daljeg.

Za više informacija na 065 826 8507; 065 8268 508 i 011 2861 871 ili pratite vesti na sajtu.

                                                                    Sportski pozdrav!

  1. januara 2021.                                                                                                                                    OK Lucky star