Od ponedeljka 12. marta počinje proba i naručivanje opreme kluba za sve članove kluba, roditelje i ostale fanove

Naravno, ništa nije obavezno. Ko želi i može sebi da priušti imaće priliku da bira izmedju dve vrste trenerki i dresova i to u muškoj i ženskoj varijanti, 4 vrste majica, 3 vrste šorceva, dve vrste čarapa… Proceduraje sledeća: Kada dobijete narudžbenicu razmislite šta bi zeleli, a kada dođete na trening datuma koji je naveden u žutom delu porudžbenice moći ćete da probate veličine te opreme. Na dresovima se mogu birati brojevi i natpis iznad broja, trenerke mogu da se naručuju npr. gorni deo u M, a donji u S veličini ili sa produženim rukavima i/ili nogavicama koliko želite… Sve sa ciljem da svako može da nađe opremu koja mu stoji onako kako on želi. Kada se oprema proba porudžbenica se popunjava i potpisuje je roditelj. Navodi se i ukupna vrednost naručene robe, kako bi predupredili da nešto ostane nejasno. Ako imate neku napomenu naglasite na prednjio strani da ste je napisali sa zadnje strane narudžbenice. Molimo roditelje da uzmu što više učešća kako se nebi dešavalo da naručeno kasnije neodgovara detetu. Odgovornost za veličine je na roditeljima. Popunjenu i potpisanu narudžbenicu predajete treneru, a tada ili na sledećem treningu donosite prvu ratu za opremu u iznosu 50% naručene opreme. Ostatak se plaća po preuzimanju opreme.

Uskoro ćemo objaviti raspored probe opreme u klubu, tako da će i oni koji ne mogu da budu na probi kada je na njihovoj lokaciji zakazana, moći da probaju opremu. Za sada nije planirano naknadno naručivanje. Narudžbine se primaju do kraja marta.