Poštovani roditelji,
Po Zakonu o sportu lekarski pregledi su obavezni minimalno 2 puta godišnje za sve nivoe sportista. 
 
Treći termin je za decu iz škola odbojke Play Off, Vladislav Petković Dis i Dragojlo Dudić u sredu 13.10. u Play Off centru:
od 18 do 18:30 – ŠO Vladislav Petković Dis,
od 18:30 do 20 – ŠO Dragojlo Dudić,
od 20 do 21 – II grupa ŠO Play Off i
od 21 do 22 – I grupa ŠO Play Off.
 
Četvrti termin je za decu iz škola odbojke: SC Olimp, Veljko Dugošević i Desanka Maksimović u subotu 16.10 u SC Olimp:
od 9:45 do 11 – ŠO  SC Olimp,
od 11 do 12:30 – ŠO Desanka Maksimović i 
od 12:30- 14:30 ŠO Veljko Dugošević.
 
Preglede će obavljati licencirani lekari specijalističke ordinacije medicine sporta “Provita Sport Medico“. Preporuka lekara u okolnostima nekoliko nesrećnih slučajeva na treninzima i utakmicama u poslednje vreme je da pregled, ovoga puta, bude sa 2 EKG-a, jednim u mirovanju, a drugim nakon napora (tzv. test iritacije). Zato je cena pregleda, ovoga puta, 1000 dinara. Plaćanje može da bude pre ili posle pregleda ili na treningu ranije ili na sledećem treningu. Ako iz nekog razloga dete ne može da dođe u navedeni termin, po odobrenju prvog trenera, može da dođe u drugi termin. Ako dete prvi put radi sportski pregled bilo bi poželjno da budete sa njim ili da može da Vas pozove kako bi moglo da popuni papire za pregled. Svi članovi koji žele da nastave treniranje u klubu moraju do 20.10. imati obavljen lekarski pregled kod licenciranog lekara sportske medicine. Takvih lekara je samo dvadesetak u Beogradu. Ko želi da obavi lekarski pregled u svojoj organizaciji treba da pogleda spisak ovih lekara na http://www.lekarimedicinesporta.rs/tabela_ustanova_za_pregled_sportista.
 
Sportski pozdrav!                                                           OK Lucky Star