Treninzi na raspustu u februaru

28.01.2016. | Oglasna tabla ŠO Vladislav Petković Dis

Nadamo se da ćemo sa početkom drugog polugodišta moći da krenemo sa korišćenjem termina. Danas je predsednik kluba bio u školi i obišao salu. Sala je funkcionalna, a od direktorke je dobio uveravanje da će se ona maksimalno založiti za što skorije rešavanje problema sa grejanjem. Klub je ponudio pomoć školi… Nadamo se da će se grejanje popraviti do 17. februara. ako to bude slučaj, tada nastavljamo sa treninzima. Svi zainteresovani članovi koji su trenirali u OŠ Vladislav Petković Dis mogu, ako u školi ne bude grejanja da pređu privremeno da treniraju u drugim školama odbojke. Npr.u Play Off centru (bulevar kralja Aleksandra 650) ili u OŠ Desanka Maksimović (Ustanička 246) ili u bilo koju drugu. Informacije o terminima u drugim školama odbojke mogu se videti u sekciji sajta Škola odbojke.