Treninzi na raspustu u februaru

28.01.2016. | Oglasna tabla škole odbojke Play Off centar

Poštovani roditelji, draga deco
U subotu 30.1. je poslednji trening u januaru. Na raspustu u februaru ponovo ćemo omogućiti članovima da prvih 10 dana provedu u odmoru ili putovanju, a u četvrtak 11.2. nastavljamo sa treninzima, pripremama za utakmice i turnir, kojih će do leta biti sve više. Pored redovnih termina imaćemo dodatne treninge nedeljom (14., 21. i 28. 2.) – prva grupa od 9-10, druga od 10 do 11, a treća od 11 do 12 sati i u ponedeljak 15.2. – u terminima kao utorkom,tako da ćemo ispuniti ugovorom predviđenu satnicu. U februaru sve redovne članove očekuju nove klubske majice, kao i članske karte koje uvodimo kako bi svi članovi imali i napismeno da su platili članarinu, a uz njih smo Vam omogućili i nekoliko interesantnih popusta od strane prijatelja kluba. Popust na članarine je do 10. februara.
Podsećamo Vas da je ostalo još nekoliko dana za prijavu za kamp u Grčkoj sa popustom, za koji ste već dobili flajere, a za naš tradicionalni kamp u Svilajncu prijave će početi u februaru. Sve dodatne informacije, najbrže i najlakše možete dobiti putem našeg sajta: www.skolaodbojke.com , bilo da se radi o informacijama za Vašu školu odbojke (sekcija Oglasna tabla) ili o kampu (sekcija Kamp), ili pozivanjem prvog trenera na 063.43.25.35. Uživajte u raspustu, a lepe dane iskoristite za trčanje, pročitajte neku interesantnu knjigu…
27. januara 2016.                                        Sportski pozdrav!                                                        OK Lucky Star