Treninzi u januaru

01.01.2016. | Oglasna tabla škole odbojke Desanka Maksimović

Poštovani roditelji
U januaru ćemo prvih 9 dana da uživamo, slavimo, odmaramo i putujemo, a u nedelju 10.01. 2016. je prvi trening u Novoj godini u sledećim terminima : mlađa grupa od 16 do 17 sati, a starija grupa od 17 do 18 sati.
Nakon toga treniramo u standardnim terminima, a u nedelju 31.01. ponovo imamo dodatni trening (u gore navedenim terminima). Na taj način deca mogu i da odputuju a da ne gube treninge, a imamo i ispunjenu satnicu treninga, kao što je predviđeno ugovorom. Podsećamo Vas da je ugovorom predviđeno i da se informacije o radu kluba i škole odbojke dobijaju preko oglasne table na sajtu kluba (skolaodbojke.com). Uskoro ćemo prestati sa deljenjem pisanih obaveštenja. Molimo Vas, navikavajte se na sajt kao izvor informacija. Za dodatne informacije pozovite 060.0906400.
28.12.2015.

OK LUCKY STAR VAM ŽELI SREĆNE NOVOGODIŠNjE I BOŽIĆNE PRAZNIKE