Treninzi u junu

10.06.2016. | Oglasna tabla ŠO Dragojlo Dudić

Poštovani roditelji

Pored redovnih termina imaćemo duple treninge nedeljom (12. i 19.6 .) u terminu od 14 do 16 sati, tako da ćemo ispuniti ugovorom predviđenu satnicu. Poslednji trening je 19. juna.
Molimo Vas da, do poslednjeg treninga, izmirite svoja dugovanja prema klubu, kako bi klub pravovremenim ispunjavanjem obaveza prema SC ostao najredovniji platiša, pa kao takav, imao bolje izglede za dobijanje najatraktivnijih termina kao i do sada.
Prijave za LETNjU ŠKOLU ODBOJKE U JULU su u toku. Broj za SMS prijavu sa imenom, godištem, kao i sve potrebne informacije je 063.7774.595 (trener Željko). Za naš letnji odbojkaški kamp u Svilajncu od 14.08. do 21.08. je ostalo malo slobodnih mesta tako da se još uvek možete prijaviti. Više informacija kod prvog trenera i na oglasnoj tabli na www.skolaodbojke.com

10. juna 2016.                            Sportski pozdrav!                                  OK Lucky Star