Danas je održan treći dan 10. Lucky Star turnira

Danas je odigran 3. dan 10. Lucky Star turnira na otvorenim igralištima OŠ Veljko Dugošević, po uglavnom prijatnom, oblačnom vremenu. U A konkurenciji se takmičilo 6 ekipa iz škola odbojke, a u B konkurenciji 9 ekipa. Odigrano je 28 utakmica, podeljeno preko 120 medalja i diploma, izmamljeno hiljade osmeha, primećeno nekoliko potencijalnih kandidata za predpionire i predpionirke, pušteno nekoliko suza, a sve u fer i sportskoj atmosferi, podržanoj od divnih roditelja u publici.

Konačar redosled ekipa na A turniru je bio:

 1. Veljko Dugošević
 2. Vladislav Petković Dis
 3. Play Off centar
 4. Ćirilo i Metodije
 5. SC Olimp
 6. Desanka Maksimović

Čestitamo!

Konačan redosled ekipa na B turniru je bio:

 1. Veljko Dugošević 1
 2. Ćirilo i Metodije 1
 3. Play Off centar
 4. Ćirilo i Metodije 3
 5. Ćirilo i Metodije 2
 6. Desanka Maksimović
 7. Veljko Dugošević 3
 8. Veljko Dugošević 
 9. Dragojlo Dudić

Čestitamo i njima!

Vidimo se sledeće godine!