Zna se termin kampa

15.03.2012. | Vesti

I ove godine idemo na kamp! Oni koji su bili znaju da to ne treba propustiti. U Svilajncu ćemo trenirati od 19. do 26. avgusta. Selekcije će se pripremati za novu sezonu, a deca iz škola odbojke će usavršavati tehniku i super se zabavljati. U septembru se vidi ko je bio na kampu jer odskače od većine u tehničkom smislu. Posle kampa ima još nedelju dana do škole, što je dobro za pripremu za školu. Trenutno imamo odobrenje za 100 mesta, ali smo u pregovorima da zauzmemo 120. Prošle godine je bilo 121 dete na kampu, a klub je bio manji za oko 100 članova, tako da se ove godine očekuje će biti više onih koji neće moći da idu iako su se prijavili, jer je ograničavajući faktor kapacitet smeštaja. Cena će biti nepromenjena, 180 eura za najbrže i 200 eura za one koji se budu prijavili posle 10 aprila. Onima koji ne znaju kao je na  kampu, toplo preporučujemo da pogledaju dva filma sa naslovne strane i fotografije iz galerije.